Opinie Naszych pensjonariuszy

Opinia nr 1

„Mama poprzednio była w innym ośrodku i źle to wspominam. Obecnie jestem bardzo zadowolona –  pensjonariusze są zadbani, czyści, mają dobrą opiekę medyczną. W budynku też jest czyściutko, nie ma brzydkiego zapachu.
Nikt mi nie utrudnia kontaktów z Mamą, mogę Ją często odwiedzać.
Zawsze muszę się umówić na odwiedziny, ale to oczywiste.
Posiłki są bardzo smaczne i dostosowane dla starszych osób.
Uważam, że to jeden z najlepszych ośrodków tego typu.

Bardzo polecam.”

Iwona Strzelecka

Opinia nr 2

„Jesteśmy tutaj piąty raz i zawsze jesteśmy bardzo zadowolona z pobytu.  Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i mojej koleżanki, Helenki, za doskonałą rehabilitację i opiekę. Ten dom wybrałyśmy na pobyt stały, gdy już będziemy bardziej niepełnosprawne.”

Alicja Petyniak  lat 87, Helena Śnieżek lat 91

Opinia nr 3

„W tym domu przebywa moja Mama, Krystyna,  od ok. 2 miesięcy. Uważam, że ten dom jest nieomal rodzinny.

Prowadzona jest tu rehabilitacja zarówno fizyczna jak i psychiczna. Mama uspołeczniła się a to stanowiło dotychczas duży problem po śmierci Jej męża. Każdy dom opieki powinien tak wyglądać.

Dziękuję”

Lidia Orłowska – Kowalska

Dom dla osób starszych

Opinia nr 4

„Dobra opieka medyczna, opiekunki miłe i grzeczne. Nawet sklepik przyjeżdża. Polecam ten ośrodek”

Andrzej Michalski lat 75

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych)
X

    Wypełnij formularz


    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. ADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma Obok Lasu Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w dziale polityka prywatności.

    Skip to content