Praca dla Psychiatry – projekt PFRON

dom opieki warszawa

Projekt dotyczy „Kompleksowej rehabilitacji dla osób z zaburzeniami psychicznymi.”

https://platformazakupowa.pl/transakcja/692012

Chcielibyśmy nawiązać współpracę z dwoma lekarzami specjalistami psychiatrii wymagania:
– LEKARZ SPECJALISTA PSYCHIATRII – wyższe lekarskie lekarz medycyny, specjalista w zakresie psychiatrii – udokumentowane doświadczenie: 2 lata w specjalizacji (praca na oddziale psychiatrycznym z osobami z zaburzeniami psychicznymi)
– LEKARZ SPECJALISTA PSYCHIATRII LUB W TRAKCIE SPECJALIZACJI – wyższe lekarskie specjalista w zakresie psychiatrii – 2 lata udokumentowanego doświadczenia w oddziale psychiatrycznym.
Oczekiwania:
– dyżur kilka godzin w ciągu tygodnia (około 3-4 godziny) w ośrodku Obok Lasu ul. Rozwojowa 79 Grębiszew 05-300 Mińsk Mazowiecki
– forma zatrudnienia: umowa zlecenie, kontrakt.
Stawka: 300-500 zł. za godzinę (do negocjacji)


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

dyrektor@oboklasu.eu lub kontakt telefoniczny 608060882.

Prosimy o umieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833).”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych)
Skip to content