Jaki dom opieki wybrać w Warszawie?

Jaki dom opieki w Warszawie wybrac

Wybór domu opieki nie jest prostą sprawą – przekazując swojego bliskiego musisz mieć pewność, że będzie miał najlepszą opiekę pod każdym względem. Zapewnienie mu jak najlepszych warunków to zapewne Twój priorytet. My myślimy podobnie i właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkowy Dom Opieki pod Warszawą. 

Na co zwracać uwagę przy wyborze domu opieki?

W tej kwestii liczy się kilka rzeczy, a mianowicie:

  • czystość pomieszczeń, ogólna higiena i zapach w ośrodku (warto sprawdzić pokoje i stołówkę), 
  • różnorodność potraw serwowanych każdego dnia – zapobiega to niedoborom i pomaga uzupełnić wszystkie potrzebne składniki odżywcze, 
  • atrakcyjność codziennych zajęć oraz to, czy są obowiązkowe (nie każdy zawsze ma ochotę w nich uczestniczyć),
  • możliwość rehabilitacji i regularnych spotkań z lekarzem, 
  • poziom zaangażowania i wykwalifikowania personelu. 

U nas możesz mieć pewność, że te odpowiedź na wszystkie punkty będzie dla Ciebie bardzo zadowalająca. Każdego dnia nasi specjaliści dają z siebie wszystko, by zapewnić najlepsze warunki naszym podopiecznym. 

Dom opieki pod Warszawą – dlaczego właśnie my?

Dom opieki pod Warszawą to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojego bliskiego. To idealna lokalizacja zarówno na dojazd, jak i spędzanie wolnego czasu. Dlaczego? Z prostego powodu – dom znajduje się w otoczeniu łąk i lasów, dzięki czemu nasi podopieczni mają stały kontakt z naturą i możliwość przebywania wśród niej na co dzień. 

Oczywiście u nas nie chodzi tylko o przebywanie wśród natury. Nasi mieszkańcy mają również do dyspozycji bardzo doświadczony personel – lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, psychologów i opiekunki. Dzięki temu każdego dnia kontrolujemy stan zdrowia i samopoczucia każdego z podopiecznych.

Nasz dom opieki pod Warszawą oferuje też opcję rehabilitacji i masaży, dzięki którym problemy bólowe pacjentów znacznie się zmniejszają i mają możliwość na dłużej zachować sprawność. 

Żeby zachować przyjemny klimat, organizujemy imprezy okolicznościowe (wszystkie urodziny są hucznie obchodzone), towarzyskie, zabawy taneczne i nawet święta lub ogniska na świeżym powietrzu. To sprawia, że wszyscy nasi podopieczni dobrze się znają i spędzają miło czas w trakcie wspólnych aktywności. Dzięki temu czują przynależność do grupy, co jest bardzo ważne w podeszłym wieku. 

Nasz ośrodek wyposażony jest we wszelkie udogodnienia, jak podjazdy, niskie progi, maty antypoślizgowe, poręcze i windy oraz specjalistyczny sprzęt dla osób niepełnosprawnych. 

Przekazując nam swojego bliskiego masz pewność, że dostanie on najlepszą opiekę w przemiłym klimacie i towarzystwie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych)
Skip to content