Dom opieki
Obok Lasu

Naszą ofertę kierujemy do osób w podeszłym wieku oraz osób, które ze względu na swoją niepełnosprawność lub chorobę potrzebują pomocy w czynnościach codziennych.

Dla nas liczy się przede wszystkim dobro drugiego człowieka. Doskonale wiemy, że decyzja o umieszczeniu bliskiej osoby w domu starości jest bardzo trudna. Chcąc choć w pewnym stopniu przybliżyć Państwu naszą działalność oraz ułatwić podjęcie decyzji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym domu opieki pracują wykwalifikowane i doświadczone osoby, które dbają o komfort oraz dobre samopoczucie naszych podopiecznych. Poprzez zapewnienie odpowiednich terapii i zajęć dbamy o zdrowie fizyczne oraz psychiczne każdego pensjonariusza.

Sprawdź ofertę

Cele Domu opieki

 • Dbanie o zdrowie fizyczne oraz psychiczne;
 • Indywidualne podejście;
 • Poszanowanie godności – szanujemy intymność podopiecznych domu opieki oraz obdarzamy ich zaufaniem oraz szacunkiem;
 • Stworzenie miejsca bezpiecznego oraz pełnego ciepła i zrozumienia.
 • Zapewnienie wykwalifikowanej kadry – w naszym domu opieki pracują doświadczeni lekarze, opiekunki, fizjoterapeuci oraz masażyści.

Obok Lasu
dom opieki położony
w samym sercu Polski

Nasz ośrodek zlokalizowany jest w miejscowości Grębiszew, w województwie mazowieckim. Od Warszawy dzieli nas tylko 35km, a od Mińska Mazowieckiego 10min.

Dla dobra naszych podopiecznych musieliśmy zawiesić możliwość odwiedzin w czasie pandemii. Jednak w normalnych warunkach dogodna lokalizacja domu seniora, pozwala Państwu na szybki i sprawny dojazd do swoich bliskich.

dom opieki Warszawa
dom seniora warszawa

Czas wolny w domu opieki

Dbamy o to, by nasi mieszkańcy czuli się u nas jak w domu. Prowadzimy zajęcia i terapie różnego typu, ale chęć uczestniczenia zależy od samych podopiecznych. Staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie, ale miał również przestrzeń do realizacji swoich własnych pasji.

Budynek otacza 10ha terenu, na którym znajdują się obiekty sportowe oraz altanki. Dom Opieki Obok Lasu mieści się tuż nieopodal lasu. Piękny, zielony obszar zachęca do spacerów i aktywnego spędzania czasu. Oprócz kontaktu z przyrodą i wykorzystaniu jej do terapii, zapewniamy również kontakt ze zwierzętami. Natura oraz bliskość zwierząt pozytywnie wpływa na samopoczucie naszych podopiecznych. Na terenie naszego ośrodka mieszkają m.in. kozy, konie oraz króliki. Sprawdź naszą ofertę

Sprawdź naszą ofertę

Dom opieki pod Warszawą

W życiu każdego człowieka nadchodzi taki krytyczny moment, kiedy lepiej, żeby zamieszkał w miejscu, gdzie będzie miał profesjonalną opiekę. Takim miejscem jest Dom opieki Dom opieki pod Warszawą. Nasz dom opieki to Obok lasu to miejsce, gdzie seniorzy są otoczeni całodobową, profesjonalną pieczą przez wykwalifikowany, a także przede wszystkim empatyczny personel.

Dom dla osób starszych

Kiedy zauważysz, że ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy w codziennym funkcjonowaniu, jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, pojawia się w Tobie na pewno dużo emocji. Może się pojawić negacja, złość, żal — wszystko to całkowicie normalne. Czujemy się sami, a zarazem przytłoczeni nowym wyzwaniem zajęcia się najbliższym w potrzebie, a przecież nie musi tak być. Dopiero po chwili, pojawiają się myśli o tym, jak można pomóc ukochanej starszej osobie, co najlepszego możemy zrobić w tej sytuacji? Gdzie szukać pomocy? Po głowie chodzą Ci myśli: dom dla osób starszych Mińsk Mazowiecki, dom opieki Mińsk Mazowiecki, dom dla osób starszych Grębiszew, dom opieki Warszawą, dom seniora pod Warszawą? Całkiem słusznie — profesjonalna opieka osób starszych Warszawa, Obok Lasu to najlepsze miejsce, w jakim nasi bliscy mogą się znaleźć.

Dom seniora pod Warszawą

Dom dla osób starszych Grębiszew znajduje się zaledwie trzydzieści pięć kilometrów od centrum Warszawy, w kameralnym miejscu nieopodal lasu. Jeśli przewertowałeś już oferty Dom opieki z rehabilitacją Warszawa Dom seniora Warszawa, domy opieki Warszawa oraz odrzuciłeś te ulokowane w centrum miasta — to jest najlepsze rozwiązanie. Dom spokojnej starości pod Warszawą, dom seniora pod Warszawą, to miejsce, gdzie każdy senior wolałby zamieszkać w trakcie jesieni swojej życia. Bliskość natury, spokój, otoczenie zieleni oraz brak hałasu stanowi o wiele lepszych warunkach do rekonwalescencji dla kogoś, kto potrzebuje odpoczynku. Dom starości pod Warszawą pod Warszawą sprawia, że nie jest trudno dojechać w odwiedziny do ukochanej, bliskiej osoby, odległość od stolicy gwarantuje dobre połączenie komunikacyjne, co pozwala na częste odwiedziny (zgodnie z bieżącą sytuacją epidemiczną).

Dom opieki z rehabilitacją

Co ważne, w ośrodku zapewniana jest rehabilitacja dostosowana do bieżących potrzeb danej osoby zgodna z zaleceniami lekarza. Dom opieki z rehabilitacją Mińsk Mazowiecki to dom opieki z rehabilitacją pod Warszawą, gdzie każdy otrzymuje profesjonalne wsparcie w usprawnianiu swoich możliwości podle warunków zdrowotnych. Dom opieki Warszawą, Dom opieki z rehabilitacją pod Warszawą z pewnością zapewni komfortowe warunki do życia każdemu seniorowi. Dom dla osób starszych Grębiszew posiada duży, zadbany ogród, gdzie na łonie natury można spędzać czas oraz stopniowo wracać do sprawności. Dom opieki z rehabilitacją Mińsk Mazowiecki, Dom opieki z rehabilitacją Warszawa to miejsce — oaza spokoju.

Opieka osób starszych

Profesjonalna opieka osób starszych Mińsk Mazowiecki, profesjonalna opieka osób starszych pod Warszawą, profesjonalna opieka osób starszych Warszawa to zagadnienie, które wymaga ogromnego profesjonalizmu oraz współpracy wielu wykwalifikowanych osób o odpowiednim stopniu wrażliwości. Starsze osoby potrzebują empatycznego podejścia na każdym etapie pobytu w ośrodku, a profesjonalna opieka osób starszych Mińsk Mazowiecki, profesjonalna opieka osób starszych pod Warszawą im to w stu procentach zapewnia. Do dyspozycji seniorów przez całą dobę są pielęgniarki, a także jest dostępny lekarz medycyny rodzinnej, który udziela szerokich świadczeń medycznych. Za dopłatą są realizowane usługi stomatologiczne lub usługi kosmetyczki. Dom spokojnej starości Mińsk Mazowiecki zapewnia również konsultacje z psychologiem oraz prowadzi terapię zajęciową. Dostępne są również zajęcia z gimnastyki ogólno — usprawniającej oraz zajęcia kulturalno — oświatowe prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Udział w zajęciach jest oczywiście nieobligatoryjny, choć zalecany oraz seniorzy są namawiani do udziału w nich przez personel: chcemy jak najbardziej aktywizować naszych podopiecznych.

Dom seniora

Dom seniora Mińsk Mazowiecki, dom spokojnej starości Mińsk Mazowiecki, dom spokojnej starości pod Warszawą wyróżnia się na tle innych ośrodków kompleksowością usług. Inne domy opieki Warszawa, domy opieki Mińsk Mazowiecki niekoniecznie to zapewniają. Oprócz dobrowolnej obsługi duszpasterskiej pomagamy także w załatwianiu spraw osobistych, tak, żeby jesień życia upłynęła w spokoju oraz satysfakcji z podomykanych spraw. Dom seniora Mińsk Mazowiecki, Dom seniora pod Warszawą, Dom seniora Warszawa gwarantuje również organizację poszczególnych świąt oraz uroczystości. To bardzo ważne dla seniorów, żeby pilnować rytuałów oraz brać udział w wydarzeniach społecznych, budować nowe relacje oraz nawiązywać przyjaźnie, mieć przestrzeń na wspomnienia oraz wymianę doświadczeń. Udział w uroczystościach nadaje seniorom nowego rytmu codzienności oraz sprawia, że na ich twarzach gości uśmiech.Dom spokojnej starości

Dom spokojnej starości

Dom spokojnej starości Warszawa gwarantuje przepyszne, polskie posiłki serwowany cztery razy dziennie, z uwzględnieniem indywidualnych przeciwwskazań żywieniowych. Istnieje możliwość spożywania posiłków w pokojach. Dom spokojnej starości Warszawa, miejsce dla osób niesamodzielnych Warszawa, profesjonalna opieka osób niepełnosprawnych pod Warszawą ugości każdego, kto z uwagi na swój stan zdrowia nie może być sam.

Dom starości

Dom starości Mińsk Mazowiecki, dom starości pod Warszawą pod Warszawą jest nowoczesnym kompleksem, gdzie do dyspozycji seniorów są pokoje jedno-, dwu-, trzy – oraz czteroosobowe. Pokoje zapewniają pełne wyposażenie: są w nich specjalistyczne, wygodne oraz w pełni bezpieczne łóżka, szafy przy łóżkowe, szafy ubraniowe, stoły, krzesła oraz telewizory. Ponadto, każdy pokój posiada indywidualną łazienkę przystosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz o ograniczonej mobilności. Dom starości Mińsk Mazowiecki, Dom starości Warszawa posiada także wydzielony pokój dziennego pobytu. Jest to przestronna strefa wypoczynku z nastrojowym kominkiem, wygodnymi kanapami, fotelami, stołami, krzesłami, bogatą biblioteczką oraz sprzętem RTV. Jest to miejsce integracji, rozrywki, zabaw oraz występów artystycznych, a także kulturalnych. Seniorzy wprost uwielbiają tę przestrzeń!

Jeśli sprawdzałeś inne domy opieki Mińsk Mazowiecki, Domy opieki pod Warszawą, domy opieki Warszawa — wiedz, że ten ośrodek jest najlepszy w całej okolicy z uwagi na profesjonalną kadrę, warunki przestrzenne oraz swoje położenie. Pewnie ważną kwestią dla wielu osób jest też: Ile kosztuje dom seniora Mińsk Mazowiecki, Ile kosztuje dom seniora pod Warszawą, Ile kosztuje dom seniora Warszawa. Pobyt w ośrodku nie jest drogi w korelacji z jakością obsługi oraz bogactwa świadczeń oferowanych w cenie. Poza tym, na tym nie warto oszczędzać. Miejsce dla osób niesamodzielnych Mińsk Mazowiecki jest placówką świadczącą usługi na najwyższym możliwym poziomie. W ośrodku znajduje się gabinet masażu, gabinet rehabilitacji oraz sauna — wszystko dla dobra podopiecznych.

Miejsce dla osób niesamodzielnych Mińsk Mazowiecki, miejsce dla osób niesamodzielnych Warszawa, miejsce dla osób starszych Mińsk Mazowiecki to profesjonalna opieka osób niepełnosprawnych Mińsk Mazowiecki, profesjonalna opieka osób niepełnosprawnych pod Warszawą. Profesjonalizm kryje się w detalach i szczegółach: każda osoba z personelu nieustannie się szkoli, żeby być na bieżąco w dziecinie medycyny oraz jest niezwykle empatyczna, w swoich działaniach nieustannie kieruje się dobrem podopiecznego. Miejsce dla osób starszych Warszawa, miejsce dla osób starszych Mińsk Mazowiecki to również ośrodek, gdzie jest również zapewniona profesjonalna opieka osób niepełnosprawnych Mińsk Mazowiecki, profesjonalna opieka osób niepełnosprawnych Warszawa.

Zdecydowanie warto zapoznać się z bogatą ofertą ośrodka, przejrzeć wszystkie zakładki oraz umówić się na spotkanie. Nasz personel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, tak, żeby podopieczni, a także ich bliscy mieli poczucie dobrze podjętej decyzji oraz satysfakcji z dokonanego wyboru.

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych)
X

  Wypełnij formularz


  Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. ADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma Obok Lasu Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w dziale polityka prywatności.

  Skip to content